Хто ми

Волонтерське об’єднання підприємців та фахівців різних галузей зі східних та західних регіонів України.

В команді Freedom Ukraine представники бізнесу, відомих fashion брендів, спортсмени та медійні люди.

Кожен з нас прагне одного — зробити все можливе для того, щоб наблизити спільну перемогу та допомогти людям, які постраждали від воєнних дій на території нашої країни.

Засновники

Олена Феценець

28 років

Розвиває в Івано-Франківську власний бізнес. Народилася у родині з історією, де майже всі прародичі боролися за незалежність та свободу Україні у складі УПА. Заміжня, виховає двох дітей. Певний час жила в Катарі, але повернулася, бо не уявляє свого життя не в Україні. З початку війни присвятила весь свій час допомозі людям у гарячих точках, стала волонтером та співзасновницею фонду Freedom Ukraine.

Карина Поливкан

23 роки

Архітектор за фахом, понад 7 років працює в сфері маркетингу та медіакомунікацій. Засновниця маркетингової агенції, яка має безліч успішних кейсів. Займається соціальними проєктами та популяризацією маловідомих видів спорту. Організатор Франківського Півмарафону, фестивалів, громадських та соціальних акцій. Волонтерка з досвідом, яка стала важливою частиною команди Freedom Ukraine.

Опис проектів

1. Проект «Допомога дітям сиротам» (приблизна кількість дітей 300) напрямки допомоги

 • забезпечення харчування ;
 • забезпечення засобами гігієни ;
 • забезпечення кімнат для гри та розвитку(класів)

2. Проект «Допомога дітям і дорослим з людей з особливими потребами»

Напрямки допомоги :

 • забезпечення медтехнікою та засобами пересування для людей з особливими потребами;
 • організація програм реабілітації;

3. Проект «Допомога пораненим військовослужбовцям»

Напрямки допомоги:

 • оплата лікування;
 • створення реабілітаційних програм для поранених;
 • створення реабілітаційного центру для поранених;

4.Проект «Допомога ЗСУ під час військових дій»

Напрямки допомоги:

 • забезпечення харчування;
 • забезпечення засобами гігієни;
 • забезпечення медикаментами;

5.Проект «Допомога внутрішньо переміщеним особам

Напрямки допомоги:

 • забезпечення харчування;
 • забезпечення засобами гігієни;
 • забезпечення медикаментами;

6.Проект “KID`S FREEDOM FEST

з перших днів повномасштабного вторгнення ми допомагаємо усім, хто цього потребує: дітям і дорослим, що постраждали від бойових дій. У нас на забезпеченні є дитячі будинки сімейного типу, дитячі будинки, дітисироти та евакуйовані діти з гарячих точок.

Мета заходу: Організувати свято для дітей, подарувати позитивні емоції та забезпечити дітей активностями для розвитку та відпочинку. Захід відбудеться в “Парку Історії Землі” с.Підгір’я в приміській зоні. В програмі заходу понад 20 майстеркласів з народного мистецтва, танців, акторського мистецтва, арттерапія, квести, аніматори та вистави від Івано-Франківського академічного обласного театру ляльок імені Марійки Підгірянки. Дати: 15-16 червня. МЕТА ЗАХОДУ В межах благодійного заходу “KID`S FREEDOM FEST” відбудеться благодійний аукціон дитячих творів мистецтва. Всі вилучені кошти будуть використані для забезпечення дітей усім необідним для комфортного життя та розвитку

Напрямки реалізації проекту:

ЗАБЕЗПЕЧИТИ БАЗОВІ ПОТРЕБИ ДІТЕЙ ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА РОЗВИТОК ТА ОСВІТА ЩАСЛИВЕ ДИТИНСТВО достатня кількість їжі, предметів гігієни, хороші та безпечні умови для проживання;

ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА РОЗВИТОК ТА ОСВІТА ЩАСЛИВЕ ДИТИНСТВО достатня кількість їжі, предметів гігієни, хороші та безпечні умови для проживання психологічна пітдримка для реабілітації ПТСР та вирівнювання психоемоційного стану

РОЗВИТОК ТА ОСВІТА ЩАСЛИВЕ ДИТИНСТВО достатня кількість їжі, предметів гігієни, хороші та безпечні умови для проживання психологічна пітдримка для реабілітації ПТСР та вирівнювання психоемоційного стану забезпечення дітей належними умовами для розвитку та навчання, навчальними класами, книгами та підручниками, канцтоварами, іграми для розвитку та технікою.

ЩАСЛИВЕ ДИТИНСТВО організація дозвілля, ігор, аніматорів, походів на природу, дитячих свят, забезпечення іграшками та організація дитячих майданчиків.

7. Проект «Voice of UKRAINE» – медійний проект , покликаний засобами телебачення, інтернету та радіо висвітлювати події та наслідки війни

8. Проект «Створення реабілітаційних центрів» – створення центрів для реабілітації дітей та військових

Волонтери

Синько
Слободян
Собкович Вікторія
Терсенова-Заводська
Тимошенко
Феценець Василь
Феценець Олена
Черненко
Шиптур Андрій
Яцишин Уляна
Яцишин Юліана
Андрусяк
Вольфарт Андрій
Вольфарт Марія
Доронін
Дмитрик
Доскоч
Зверхівський
Капорін
Конвай
Лозінська
Королик
Лотоцька
Мостовий
Николишин Тарас
Поливкан
Рудей Галина
Рудей Петро
Савчук
Сардарян